Pályázatok tananyagfejlesztés és tanközbeszerzés támogatására

Inaktív pályázat - Közgazdasági, pénzügyi témájú tananyagfejlesztés támogatása

A Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány alapszakos, mesterszakos és PhD szintű, közgazdasági és pénzügyi, illetve az ezekhez kapcsolódó interdiszciplináris témájú tananyagfejlesztési programot hirdet 2015/2016-os akadémiai évre. A pályázatra jelentkezhetnek jogi személyiséggel rendelkező belföldi felsőoktatási intézmények és civil szervezetek. A pályázatok elbírálása során előnyt élveznek azon pályázatok, amelyek eredményeként a hallgatók számára ingyenesen elérhető tartalom jön létre.

Inaktív pályázat - Oktatás-módszertani és tananyagfejlesztés a Kecskeméti Főiskolán

A Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány az Alapító Okiratában meghatározott célok mentén pályázatot ír ki a PADMA Oktatás-módszertani és Tartalomfejlesztési Programjában való részvételre a Kecskeméti Főiskolán megvalósuló gazdálkodási és menedzsment alapszak fejlesztése és gyakorlatorientálttá tétele érdekében. élveznek a nemzetközi konferenciák.