Inaktív – Új pályázatokat hirdetett a PAIGEO Alapítvány

A Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány pályázati kiírást hirdetett komplex kutatási program, könyv és periodikus lapok kiadása valamint tananyagfejlesztés és konferenciák megszervezésének támogatására.

A Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány célja  tudományos, kutatás fejlesztési, innovációs és modernizációs tudásközpont létrehozása és működtetése, valamint a tudásteremtés ösztönzése, a tudományos ismeretek és tapasztalatok megosztása.

Céljai megvalósítása érdekében az Alapítvány nyilvános pályázati lehetőséget hirdetett.

A nyilvános pályázatok részleteiről a www.pallasalapitvanyok.hu/palyazatok olvasható részletes információ, valamint az alábbiakban:

Pályázati felhívás Komplex kutatási program támogatása

Pályázati felhívás - PAIGEO Konferenciatámogatási program

Pályázati felhívás - PAIGEO Tananyagfejlesztési program