Biztonságos befektetéseiknek köszönhetően gyarapítják vagyonukat a Pallas Athéné Alapítványok

A Pallas Athéné Alapítványok közzétették a 2016. évre vonatkozó, könyvvizsgáló által jóváhagyott pénzügyi kimutatásaikat.Az Alapítványok a biztonságos, felelősségteljes gazdálkodásuk eredményeképpen 1,31 milliárd forinttal gyarapították vagyonukat az alapításuk óta.

A Pallas Athéné Alapítványok 2016. évre vonatkozó egyszerűsített beszámolója, közhasznúsági melléklete és a könyvvizsgálói jelentések letölthetőek az alapítványok honlapjairól, ugyanitt részletes tájékoztatás is olvasható az alapítványok 2016-os szakmai tevékenységéről.

A Pallas Athéné Alapítványok a pályázatokon nyertes támogatások és egyéb szerződések listáját folyamatosan frissítik. Az átlátható, prudens működés érdekében a fentiek mellett az alapítványok negyedévente kimutatást közölnek vagyonelemeik helyzetéről és ingatlanvagyonukról. A nyilvános pályázatok elérhetőek az alapítványok honlapjain.